Auto Pomoc 24h

24 godziny na dobę świadczymy usługi holowania i kompleksowej pomocy na drodze. Kilka naszych ekip pozostaje w ciągłej gotowości, co pozwala nam natychmiast odpowiedzieć na Państwa zgłoszenie. Posiadamy flotę holowników różnej wielkości (lekkich i ciężkich). Pozwala nam to obsługiwać zdarzenia z udziałem aut osobowych oraz ciężarowych.

Zakres terytorialny

Naszym rodzimym obszarem działania są Myślenice i okolice, ale realizujemy zgłoszenia z obszaru całego województwa Małopolskiego.

Kompleksowa Oferta Pokolizyjna

Stosownie so Państwa decyzji zapewnimy holowanie uszkodzonego auta do wskazanej przez Państwa lokalizacji, do naszego warsztatu lub na nasz parking strzeżony. Przeprowadzimy profesjonalną naprawę blacharską i mechaniczną Państwa pojazdu, a do czasu przywrócenia jego sprawności, zapewnimy niezawodne auto zastępcze. Zdajemy sobie sprawę, że wypadek, kolizja czy awaria na drodze to sytuacja wyjątkowo stresująca. Pragniemy służyć fachową pomocą zapewniając kompleksową obsługę powypadkową, od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili oddania Państwu naprawionego auta.

Pomoc Drogowa 24h 502 512 477